Zator Taxi

Biel, żółć i czerń to kolory, które stanowią perfekcyjne trio na stronie Zator Taxi, oferującego szybkie, komfortowe i bezpieczne przewozy osób w Zatorze.

Głównym celem stworzenia nowego serwisu było dotarcie z ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów, poszukujących transportu na tym terenie. Realizacja projektu dla Zator Taxi wyróżnia się przejrzystym oraz czytelnym układem strony, która została postawiona w formie One Page, czyli nie zawierającej oddzielnych podstron. Jest to doskonałe rozwiązanie dla marek, które cechują się kreatywnością i którym zależy na szybkim nawiązaniu relacji z klientem.

 

 

Nowoczesny layout, atrakcyjna wizualnie szata graficzna zawierająca galerię zdjęć prezentującą wykorzystywane do przewozów auta oraz uporządkowane treści sprawiają, że klienci z łatwością mogą odnaleźć się na stronie i bez jakichkolwiek trudności problemów skorzystać z oferty firmy.

Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.