Zator Noclegi

Strona Zator Noclegi to nowy projekt, który powstał z myślą o stworzeniu lokalnej bazy noclegowej. Nowoczesny i w pełni responsywny serwis jest możliwością interaktywnej prezentacji punktów noclegowych i obiektów, do stworzenia której wykorzystaliśmy kreatora map Google.

Żeby nadać stronie charakteru i atrakcyjności, zdecydowaliśmy się na jeden z ciekawszych motywów w web designie – video parallax. Zasada działania jest taka sama, jak w przypadku efektu parallax, który uzyskuje się z obrazami statycznymi podczas ich scrollowania. Tym razem głębi stronie nadaje odpowiednia animacja, która jest jednocześnie ciekawą prezentacją okolicy.

Funkcjonalność strony Zator Noclegi to kilka zaawansowanych modułów i unikalne rozwiązania, dzięki którym użytkownik w praktyczny i szybki sposób dokona wyboru noclegu, rezerwacji i płatności. Na stronie zaimplementowaliśmy wyszukiwarkę dynamiczną oraz z opcją wyszukiwania zaawansowanego, a integracja z Google Street View doskonale prezentuje dokonywane za jej pośrednictwem wybory lokali i miejsc.

Dzięki formularzom kontaktowym, jakie zintegrowaliśmy z każdą z ofert, użytkownik może wysłać zapytanie do recepcji i np. zarejestrować w serwisie, aby dzięki subskrypcji być na bieżąco z cały czas aktualizowaną ofertą.

Oprócz tradycyjnych form płatności, coraz więcej serwisów integruje swoje strony z wybranym systemem płatności internetowych, dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że dla strony Zator Noclegi, wybrany przez nas moduł to doskonała opcja.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.