Zamów haft

Zamowhaft.pl to prosta strona oparta na dwóch dużych zdjęciach powiązanych z branżą firmy.

Dzięki indywidualnie zaprojektowanym ikonom, bardzo wyraźnie wyeksponowana została oferta na głównej stronie. Dodatkowo przechodząc do zakładki „oferta” klient może szerzej zapoznać się z wachlarzem oferowanych produktów, dzięki katalogowi otwieranemu w formacie PDF.

Strona zamówhaft.pl nie jest rozbudowanym sklepem online’owym, jednak właścicielowi firmy zależało na możliwości robienia zamówienia przez stronę. Dlatego zamieściliśmy w górnym menu zakładkę „zamów haft”, kolorystycznie wyróżniającą się spośród pozostałych.

Do dyspozycji użytkownika jest formularz, dzięki któremu własnoręcznie może zamówić to, czego potrzebuje, z możliwością załączenia pliku z grafiką czy logotypem do wyhaftowania.

 

Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.