Willa Zator

Branża noclegowa ostatnimi czasy przeżywa istny rollercoaster, jednak upór w walce z przeciwnościami sprawia, że właściciele kolejnych obiektów decydują się na inwestycje.

Efektem tego jest powstanie obecnej realizacji, tj. serwisu internetowego dla Willi Zator w Oświęcimiu. Przyciągnięcie gości i zapewnienie pełnego obłożenia było priorytetem dla naszego zleceniodawcy, więc zrobiliśmy wszystko, aby wykorzystać potencjał tego obiektu w kanale internetowym i nie tylko.

Strony internetowe Oświęcim mają to do siebie, że często nie oddają klimatu prezentowanych wnętrz. Tu jest inaczej! Oprócz stylowej i stonowanej szaty graficznej, galerii pokoi oraz dodania materiałów multimedialnych (np. wideo w tle), serwis zyskał dynamizm, zachęcając potencjalnego turystę do poznania oferty. Duża w tym zasługa wykonanych sesji foto i wideo oraz spaceru wideo Oświęcim. Co więcej, witrynę zaprojektowaliśmy na szablonie wizytówkowym, uzyskując pełną przejrzystość i łatwą nawigację. Nie można pominąć standardu RWD, który umożliwia wyświetlanie strony na sprzęcie mobilnym. Jeśli dodamy do tego „pływające menu”, ułatwiające przewijanie treści oraz praktyczny „back to the top button” i moduł wielojęzyczności, ważny dla cudzoziemców, to otrzymamy nowoczesny serwis o dobrym UI/UX.

Bardzo ważną sekcją jaką posiadają strony internetowe Oświęcim z branży noclegowej jest moduł rezerwacyjny. W tej realizacji skorzystano z integracji bazującej na systemie rezerwacyjnym Booking Engine by KW Hotel – to gwarancja przyjaznej i łatwej obsługi procesu rezerwacji. Innym udogodnieniem jest zakładka kontaktowa, gdzie znajduje się formularz do składania zapytań o planowany nocleg z miejscem na termin i liczbę osób – to znacznie przyspiesza udzielenie odpowiedzi. Wdrożono też integrację z Google Maps, ułatwiającą lokalizację i dojazd do obiektu. Z kolei jeszcze szybszy kontakt jest możliwy dzięki podpięciu LiveChat FB Messenger, który pozwala na nowoczesną komunikację real-time.

Marketingowo-reklamowym uzupełnieniem realizacji było zaprojektowanie oraz wykonanie eleganckich wizytówek i banerów zachęcających do odwiedzenia Willi Zator.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.