Willa Boconek

Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to świetna możliwość urozmaicenia i pokazania innych, nowych perspektyw, a także wygodne wskazanie zalet określonej lokalizacji.

Nic więc dziwnego, że zdecydowaliśmy się na tę formę prezentacji Willi Boconek przygotowując stronę www. Obiekt noclegowy naszych klientów leży w malowniczym miejscu nad stawami, skąd rozciągają się urzekające widoki. To one stały się atutem unikalnego designu strony internetowej i głównym bohaterem kręconego przez nas filmu.

W naszej realizacji nie zabrakło także istotnej dla wynajmujących noclegi galerii zdjęć pokoi. Tym razem wzbogacona ona została poprzez filmy wideo prezentujące poszczególne pokoje i apartamenty. Dzięki dodanej w filmach muzyce całość tworzy dobrze zgrany duet, zachęcający do odwiedzenia willi.

Aby ułatwić możliwość wynajmowania pokoi, zaimplementowaliśmy system rezerwacji online zintegrowany z booking.com. Dzięki niemu klienci od razu mają wiedzę na temat dostępności apartamentów w wybranym przez siebie terminie, co więcej sami mogą dokonać rezerwacji online.

Zgodnie z obowiązującymi wymogami i trendami, strona przygotowana jest w technologii RWD, która zapewnia poprawne wyświetlanie się witryny na urządzeniach mobilnych.

Referencje

Proadax to Agencja , która tworzy strony internetowe na najwyższym poziomie . Bardzo dobre podejście do klienta . Pan Adam wykazał się bardzo dużą kreatywnością przy tworzeniu strony jak i różnych prospektów reklamowych .

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Agencją Proadax . Serdecznie polecamy !

Michał Całus

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.