White House – noclegi Zator

Głównym założeniem przy realizacji strony whitehouse-noclegi-zator.pl było umożliwienie potencjalnym gościom dokładne przedstawienie samego obiektu.

Z tego też względu zdecydowaliśmy się przygotować spot wideo prezentujący atuty pensjonatu. Dzięki niemu w prosty i bardzo praktyczny sposób zwracamy uwagę na kluczowe kwestie wynajmu pokoi – lokalizacja i wygląd. Nasz spot reklamowy wypełnia główną stronę whitehouse-noclegi-zator.pl, a specjalnie przygotowana sesja zdjęciowa pozwala na jeszcze bliższe zapoznanie się ze standardem pokoi.

Dużym atutem dla gości pensjonatu stanie się możliwość zapytania o rezerwację w zakładce „Kontakt” . Dzięki formularzowi wzbogaconemu w kalendarz klient w prosty sposób będzie mógł dopytać o dostępność danego pokoju w wybranym przez siebie terminie. Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

 

Właścicielom pensjonatu zależało również na reklamie w offlinie. Z tą myślą przygotowaliśmy banery plandekowe utrzymane w tej samej konwencji graficznej, co strona internetowa. Dzięki dobrej ekspozycji w przestrzeni publicznej na pewno  staną się dodatkowym elementem promującym obiekt.

Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.