Wallcraft

Podróże i te małe, i te duże to możliwość przeżycia fascynujących przygód – tym razem zawitaliśmy na Pomorze Zachodnie. W ramach realizacji przenieśliśmy się do świata niesamowitych obrazów i grafik oraz artystycznych wizji godnych najwybitniejszych wirtuozów.

Nasz klient pochodzi ze Słupska, gdzie produkuje i sprzedaje wyszukane tapety, które zdobią designerskie wnętrza osób o wyjątkowej wrażliwości estetycznej. Celem realizacji był funkcjonalny sklep online Słupsk.

Projekt wymagał zastosowania zaawansowanych rozwiązań, które zapewnią płynne działanie e-sklepu i przedstawią piękno oferowanych tapet. W związku z tym graficy opracowali unikalny design witryny, który jest spójny dla każdej podstrony oraz sprawia wrażenie tajemniczości. Na stronie głównej dodano automatyczny slider prezentujący przykładowe wzory tapet oraz korzyści dla klienta.

Z kolei praca programistów zaowocowała powstaniem konfiguratora tapet, który umożliwia użytkownikowi złożyć zamówienie zgodne z osobistymi preferencjami. Zastosowanie standardu RWD pozwala oglądać produkty na każdym urządzeniu. Dodatkowo e-sklep udostępnia opcję zamówienia próbek/wizualizacji, zanim nabywca zdecyduje się na konkretną aranżację. Przemyślany UI/UX gwarantuje każdemu użytkownikowi skorzystanie z modułu produktów ulubionych, intuicyjnej wyszukiwarki oraz dokonania płatności w systemie ratalnym PayU.

Sklep online to także wdrożenie modułu wielojęzyczności, który pozwala zrealizować zakupy osobom mówiącym po angielsku. Dobrze widoczny system newslettera umożliwia zapisanie się oraz cykliczny odbiór e-maili z ofertą i promocjami. Strona www Słupsk zawiera również blog, który poprawia pozycję w wyszukiwarkach.

Co więcej, klienci będą mogli komentować i lajkować dzięki integracji z FB/Insta/Pinterest. Z kolei nowoczesną komunikację zapewnia wdrożenie Livechat FB Messenger, dając klientowi możliwość zapytania w tzw. real-time. Dodano też integrację z GoogleMaps oraz funkcjonalny formularz kontaktowy, co ułatwi lokalizację i nawiązanie relacji z kupującymi, architektami i partnerami biznesowymi.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.