Wackerman

Wackerman.pl to przykład prostej i czytelnej strony internetowej budującej wizerunek firmy w sieci. Przejrzysty układ pozwala szybko odnaleźć interesujące nas informacje.

Nowoczesny design, przykuje uwagę niejednego klienta. Zastosowaliśmy czytelne boxy, które szybko przenoszą nas do oferowanych przez klienta produktów i usług.

Już na stronie głównej umieściliśmy numery telefonu, dzięki czemu klient łatwo może skontaktować się z firmą, co jest bardzo ważne jeśli jest zainteresowany konkretną usługą. Dodatkowo wdrożyliśmy integrację Faceebook Messenger, czyli chat online, który pozwoli choćby szybko dowiedzieć się o dostępności wynajmowanych maszyn.

Dodatkowo zoptymalizowaliśmy treści i słowa kluczowe (SEO), tak aby strona była dobrze indeksowana w wyszukiwarce Google.

 

Dzięki wykorzystanej technologii Responsive Web Design (RWD) witryna została dostosowana do prawidłowego wyświetlania się na urządzeniach mobilnych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.