W-Invest

„Kawał dobrej architektury” – tymi słowami można określić projekty wykonywane przez naszego klienta, biuro architektoniczne W-INVEST z Oświęcimia.

To właśnie dla takiego zleceniodawcy przygotowaliśmy realizację nowoczesnej i designerskiej strony internetowej w formacie wizytówkowym. Opracowana witryna ma pełnić rolę eleganckiego portfolio zrealizowanych projektów, więc zwołaliśmy wszystkie ręce na pokład oraz dołożyliśmy wszelkich starań, aby inwestorzy walili drzwiami i oknami do wspomnianej pracowni.

Strony internetowe Oświęcim, aby zadziałać na wyobraźnię klienta, a w konsekwencji skłonić go do skorzystania z oferty muszą się wyróżniać. Nie ulega wątpliwości, że aspekt wizualny decyduje o sukcesie witryny. Dlatego też wykonana strona wizytówkowa była inspirowana światem architektury, czyli ciekawymi wzorami, unikalnymi grafikami oraz galeriami i ponadczasowym minimalizmem. To właśnie te cechy sprawiają, że skrolowanie strony to przyjemność sama w sobie. Jeśli dodać do tego jasne i przejrzyste tło oraz logicznie uporządkowane moduły w standardzie Responsive Web Design otrzymamy estetyczną, funkcjonalną i niezwykle praktyczną stronę wizytówkową, która zachęci niejednego klienta.

Nic nie powstało przypadkowo, ponieważ „pływające menu” czy „back to the top button” zostały użyte w celu podniesienia ergonomii użytkowania, a pośrednio ulepszenia UI/UX.

Portfolio złożone z galerii wizualizacji ukończonych inwestycji to esencja witryny www Oświęcim, dzięki czemu potencjalny inwestor będzie mógł zapoznać się z realizacjami biura. Z kolei zastosowanie karuzeli do prezentacji znanych firm (klientów pracowni) jasno pokazuje, że mamy do czynienia z profesjonalistami. Zakładka kontaktowa to nie tylko dane teleadresowe, ale również integracja z Google Maps, dzięki czemu lokalizacja i dojazd w celu omówienia projektu nie będzie stanowił problemu. Ponadto, dodano integracje FB/Insta, które ułatwiają zbudowanie zaangażowanej społeczności klientów czy sympatyków naszego zleceniodawcy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.