Vortis-X

Projektując główną stronę Vortis-x.pl, postawiliśmy na pokazanie slajdera z animacją atrakcyjnych zdjęć z branży naszego klienta.

Odpowiednia kompresja grafik zapewnia optymalną szybkość ładowania się strony, a sam slajder od pierwszych chwil zapoznaje użytkownika z produktami firmy Vortis. Decydując się na zastosowanie przejrzystych modułów, dodatkowo sprawiliśmy, że oferta kolekcji podłóg jest czytelna i wyrazista.

W zakładce „Produkty” umieściliśmy wewnętrzne  filtrowanie, dzięki któremu klient będzie mógł wyszukać podłogi według interesujących go kryteriów. Jest to niewątpliwy atut strony, zapewniający wygodę użytkownikowi. W zakładkach menu pojawiły się także bardzo pomocne poradniki designu i montażu.

 

Ze względu na liczną sprzedaż podłóg w wielu różnych miejscach Polski, podpięliśmy mapę kraju wraz z zaznaczonymi punktami sprzedażowymi. By strona była jeszcze bardziej przyjazna i funkcjonalna, użytkownik sam może wyszukać lokalizację sklepu z określeniem konkretnej odległości od interesującego go miejsca na mapie.

Miasto: Poznań
Kategoria: Strony internetowe
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.