Trix–nieruchomości

Serce aglomeracji górnośląsko-zagłębiowskiej to Katowice, gdzie mieszczą się siedziby tysięcy firm, nierzadko bardzo nowoczesnych, a do tego działających w przeróżnych branżach.

Tak się złożyło, że naszym zleceniodawcą była spółka ALTAIS P.S.A. (trix-nieruchomości.pl), która prowadzi swoją działalność na styku nieruchomości i IT, oferując swoim klientom możliwość publikacji ogłoszeń kupna/sprzedaży lub wynajmu działki budowlanej, mieszkania czy domu. To możliwe dzięki zaprojektowaniu i wdrożeniu innowacyjnego serwisu internetowego Katowice.

Realizacja polegała na stworzeniu systemu ogłoszeń nieruchomości dostępnego zarówno dla klientów prywatnych, jak i deweloperów. Strona główna wita nas slajderem ze zdjęciami nieruchomości i ich wnętrz, natomiast niezmienny pozostaje kompaktowy formularz służący do szybkiego przeglądania ogłoszeń. Podobnie jak w innych tego typu zleceniach, wybraliśmy prostotę, która zapewnia należytą przejrzystość interfejsu, podniesienie walorów UX i wysokiego komfortu dla użytkowników.

Ponadto, w serwisie znajdziemy strefy z ofertami sprzedaży, wynajmu i kupna oraz specjalne strefy zarezerwowane dla partnerów serwisu i część poradnikową, czyli firmowy blog Katowice. Jasne tło, logiczne rozplanowanie sekcji, duże fotografie i kontrastowe przyciski ułatwiają nawigację oraz percepcję contentu. Do tego zastosowaliśmy standard RWD, w tym „pływające menu” i „back to the top button”. Efekt? Komfortowe korzystanie z portalu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Sam serwis internetowy Katowice działa w oparciu o łatwy w obsłudze system dodawania ogłoszeń. Na uwagę zasługuje dynamiczna wyszukiwarka ofert, w której zastosowano technologię AJAX. Dzięki niej znalezienie interesującej oferty jest szybkie, ponieważ już po wpisaniu kilku znaków wyniki pojawiają się na bieżąco wraz z miniaturką. Co więcej, użytkownicy mogą korzystać z łatwego w obsłudze filtrowania ogłoszeń wg funkcjonalnych kryteriów (typ, region, cena) oraz opcji sortowania ofert (popularność, najnowsze, losowe). Klikając w dane ogłoszenie, użytkownik może obejrzeć galerię zdjęć (fullscreen + zoom), poznać parametry nieruchomości, zerknąć na poglądową mapkę, a także wysłać zapytanie czy dodać ofertę do ulubionych.

Za komunikację w trybie online odpowiada klasyczny formularz kontaktowy oraz przyjazna w obsłudze aplikacja Tidio (LiveChat). W celu łatwiejszej lokalizacji nieruchomości, użytkownicy otrzymują do dyspozycji moduł z interaktywną mapą, gdzie zaznaczono wszystkie oferty. Natomiast pobieranie należności za korzystanie z usług serwisu odbywa się przez system automatycznych i bezpiecznych płatności tpay.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.