Timber Expert

Tym razem stworzyliśmy prostą stronę internetową dla firmy, która zajmuje się dostawą drewna z modrzewia syberyjskiego i europejskiego na terenie Wielkiej Brytanii.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, standardowo zastosowaliśmy technologię RWD wraz z „pływającym menu” oraz „back to the top buttonem” – bardzo ułatwiają nawigację oraz są kompatybilne z ekranami urządzeń mobilnych. Strona główna została wypełniona fotografiami różnego rodzaju drewna, natomiast przewijając w dół, oczom ukaże się skondensowana prezentacja oferty opatrzona fotografiami, co dobrze obrazuje zakres działalności, a w następnej kolejności krótka notka o firmie. Na stronie wdrożono moduł galerii, w którym przedstawiono zdjęcia z realizacji. Z kolei ich przeglądanie jest możliwe za pomocą opcji pełnego ekranu oraz trybu pokazu slajdów. Wykonana strona www w zakładce kontaktowej posiada funkcjonalny formularz kontaktowy oraz integrację z GoogleMaps, co znacznie ułatwia zarówno zlokalizowanie firmy, jak i wyznaczenie trasy dojazdu.

Warto dodać, że dane teleadresowe są interaktywne, a więc po kliknięciu w nr telefonu lub adres, można wykonać połączenie (jeśli przeglądamy stronę smartfonem z Androidem)

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.