Tablo Technologies

Co się dzieje, kiedy na jednej drodze spotykają się innowacyjność, ciężka praca i realne potrzeby ludzi? Bingo! Powstaje nowoczesny startup, który rozwiązuje problemy klientów „tu i teraz”.

Tak w skrócie można powiedzieć o działalności naszego nowego zleceniodawcy z Warszawy, który prowadzi serwis tablotechnologies.pl. Jest to tzw. elektroniczna giełda godzin lekarza, czyli platforma medyczna przyjazna pacjentom, lekarzom i przychodniom. W tej realizacji nasza ekipa miała za zadanie wykonać stronę www firmy oraz logo.

W tym projekcie liczyło się maksymalne uproszczenie wszelkich elementów, aby każdy pacjent, lekarz, rejestrator medyczny czy osoba zarządzająca przychodnią mogli łatwo zapoznać się z ofertą firmy, a następnie szybko i skutecznie pobrać dedykowaną aplikację. W związku z tym użyliśmy uniwersalnego szablonu typu onepage oraz postawiliśmy na ulubiony minimalizm – tak, ten sam, który wszyscy znamy z witryn Google’a. W efekcie grafika wręcz koncertowo prezentuje sekcje strony www Warszawa, serwując każdej grupie „konsumenckiej” swoją ofertę. Pastelowe i stonowane kolory, czytelna czcionka oraz kreatywne podejście „załatwiło” temat dobrego UI/UX.

Dodatkowo, technologia witryny opiera się na standardzie RWD, więc użytkownicy urządzeń mobilnych bez problemu będą skrolować content na swoich urządzeniach. W efekcie na stronie znajdziemy „pływające menu” oraz „back to the top button”, dzięki czemu potencjalny klient niczego nie przeoczy i od razu trafi do sekcji kontaktowej i pobraniowej z aplikacjami mobilnymi. Segmenty ofertowe to nie tylko estetyczna grafika czy zrzuty ekranu, ale także karuzele, które nadają witrynie życia.

Jednym z bardziej wymagających zadań było zaprojektowanie i wykonanie logo, aby jednoznacznie kojarzyło się z systemem medycznych e-rezerwacji. Proste linie, symboliczne kratki kalendarza i czerwony krzyżyk oraz wyrazisty tekst z nazwą firmy sprawiły, że logo Warszawa stało się minimalistycznym elementem identyfikacji wizualnej naszego klienta.

Miasto: Warszawa
Kategoria: Strony internetowe
Branża: Branża medyczna
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.