Szkolenia Jazowska

Podczas przygotowywania tej realizacji Klient z Zatora skorzystał z większości usług oferowanych przez Naszą agencję. Owocem kreatywnych głów z Proadax było uruchomienie profesjonalnego serwisu, który umożliwia sprzedaż i realizację kursów Szkolenia BHP ODO całkowicie zdalnie.

Pierwszy kontakt z serwisem to czytelny homepage, który od razu zachęca do skrolowania go, by poznać content i ofertę. Trafnie dobrana kolorystyka, obfitująca w jasne, stonowane barwy, z pomarańczowymi ikonkami i ramkami, doskonale współgra z całością. Słowem, pierwsze wrażenie jest pozytywne – zachęca do sprawdzenia oferty i zapisania się na newsletter przez prosty formularz.

Kierując uwagę na walory funkcjonalne, wyłania się oś edukacyjno-zakupowa. Mowa tu o systemie sprzedaży szkoleń online i systemie egzaminów online. Pierwszy to tradycyjny sklep z kursami, ale w świeżej, nowoczesnej odsłonie. Pozwala na dokładne zapoznanie się z detalami wybranego szkolenia. Prosta grafika ułatwia percepcję i proces zakupu. W efekcie, czynność ta nie pochłania czasu i nie wymaga zbędnych formalności. Dobrym rozwiązaniem było wprowadzenie ww. systemu egzaminów online w formie quizów, który w sposób przejrzysty i intuicyjny weryfikuje wiedzę kursanta.

Opracowany serwis został zintegrowany z livechatem FB, który pozwala na komunikację między BOK a kursantami w czasie rzeczywistym – wszystkie wątpliwości zostaną wyjaśnione „tu i teraz”. Integracja strony z systemem „iFirma” formalizuje sprzedaż szkoleń poprzez szybkie wystawianie e-faktury i prowadzenie księgowości.

Dodatkowo, zapewniamy zamawiającemu kampanie na Google Ads. To rozwiązanie e-commerce, które wyświetla reklamy docelowej grupie klientów przez wyszukiwarkę Google. Zaletą jest oszczędność czasu i możliwość skutecznego zdobycia kolejnych kursantów.

 

Dopełnieniem realizacji było zaprojektowanie prostego i przyjemnego w odbiorze logo, będącego ważnym elementem identyfikacji wizualnej. Opracowano także eleganckie wizytówki oraz teczki, które pozostaną w pamięci każdego, kto pragnie zgłębić wiedzę z BHP i ODO.

Referencje

Współpracę z agencją Proadax rozpoczęłam ponad 4 miesiące temu, z polecenia. W tym czasie wykonali dla mnie m.in. stronę i sklep internetowy, zaprojektowali i wykonali logo, wizytówki, teczki firmowe, obecnie obsługują akcje reklamową mojej strony. Wszystko wykonane zostało z najwyższą starannością i jakością, a efekty przerosły moje oczekiwania 🙂 Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione, ale też na każdym etapie mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo jak można wykonać coś inaczej, lepiej.
Proadax tworzą ludzie z pasją, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, dbają o każdy szczegół i przede wszystkim o zadowolenie klienta. Proadax to profesjonalizm, doświadczenie i przyjazna atmosfera.
Polecam współpracę z Proadax wszystkim osobom, którym zależy na profesjonalnym wizerunku swojej firmy! 🙂

Agnieszka Jazowska-Woźniak

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.