Svar ogrodzenia

SVAR to kolejna firma, która zrozumiała jak olbrzymi potencjał drzemie we współczesnym internecie. Zamiast przyglądać się, jak konkurencja odbiera im klientów, postanowili działać.

Z przyjemnością nawiązaliśmy współpracę i zaoferowaliśmy wszystko czego się nauczyliśmy przez lata praktyki w webdesignie i marketingu internetowym, aby pomóc w skutecznej promocji biznesu.

Oprócz opracowania identyfikacji wizualnej i materiałów poligraficznych, które w branży takiej jak ogrodzenia wciąż odgrywają istotną rolę, przenieśliśmy wizję firmy do wirtualnego świata. Zbudowaliśmy nietuzinkową stronę internetową oraz przygotowaliśmy treści w oparciu o technikę AIDA (Zwróć Uwagę, Zainteresuj, Wzbudź Pożądanie, Nakieruj Na Działanie). Mobilna witryna jest gotowa do przeprowadzania kampanii reklamowych na Facebooku, Google Adwords oraz poprzez pozycjonowanie.

 

Referencje

Agencja Proadax wykonała dla mnie stronę internetową, projekt wizytówki, ulotek, teczki i baneru oraz pozycjonowanie strony. Wszystko wykonane solidnie i zgodnie z umową. Wydruki zamówionych materiałów reklamowych w najlepszej jakości. Pan Adam to doświadczona pełna pomysłów osoba, powierzone zadania wykonuje bardzo profesjonalnie i z dotrzymaniem ustalonych terminów. Dodatkowo przemiły kontakt, telefoniczny, mailowy i w cztery oczy  Pan Adam został mi polecony, a ja polecam innym. Współpraca na najwyższym poziomie.

 

Bartłomiej Duda

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.