Surfin Polska

Zanim rozpoczęliśmy prace, Surfin Polska z Bielska-Białej przekazał nam ważne wskazówki, ponieważ działa w konkurencyjnej branży farbiarskiej. A ta wymaga zindywidualizowanego podejścia do klienta, który często czuje się zagubiony.

Do tego mnóstwo odcieni, miksów i zamówień specjalnych. Słowem, mieliśmy UX-ową zagwozdkę, jak zaprojektować stronę, która maksymalnie prezentowałaby bogatą ofertę farbw możliwie najprostszy sposób.

Burza mózgów jak zwykle okazała się zbawienna i wspólnie z klientem wypracowaliśmy proste rozwiązanie. Otóż, postawiliśmy na wysoką przejrzystość strony internetowej, poprzez zastosowanie: białego layoutu, symbolicznych sekcji (z miniblogiem) i 6 kluczowych zakładek. Dodatkowo, umieściliśmy niesamowite wideo w tle, które zjawiskowo prezentuje bogactwo dostępnych kolorów.

Bez uszczerbku na percepcji strony, wkomponowaliśmy subtelny efekt parallax, który niesamowicie oddaje głębię homepage’a. Stronę internetową zintegrowaliśmy z livechatem FB i Mapami Google, które umożliwią zainteresowanym błyskawiczną komunikację oraz ułatwią lokalizację i dojazd.

Konkurencja naszego klienta może zarzucać mu, że się nie wyróżnia. Jednak my, wyszliśmy z założenia, że siła jego wizerunku internetowego tkwi w prostocie formy i łatwości nawigacji. W efekcie, przeglądający od razu znajdą to, czego potrzebują i szybko nawiążą kontakt w celu finalizacji transakcji. Realizacja dla Surfin Polska pokazała, że strony internetowe Bielsko-Biała wyróżniają się jakością i skutecznością.

Referencje

Proadax to wyróżnik na rynku świadczących tego typu usługi. Brawo Panowie za podejście projektowe. W trakcie realizacji podsuwane są pomysły udoskonalające serwis, odczuwalne jest granie do jednej bramki. Po tej realizacji naprawdę fajnie pokazać się klientom w internecie. Dzięki!

Agnieszka Majer

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.