Stalway

Na potrzeby tej realizacji zawitaliśmy do podkrakowskich Myślenic, a jak wiadomo rejon ten słynie z tradycji rzemiosła ślusarskiego.

Zwłaszcza okolice Świątnik, gdzie lokalni mistrzowie wyrabiali kłódki, zbroje i szable na potrzeby dworu królewskiego. Dobrym przykładem połączenia historii i nowoczesności jest firma naszego klienta – Stalway – która zajmuje się obróbką metali metodą CNC. Z kolei rolą Proadax w tej realizacji było zaprojektowanie strony www Myślenice, logo oraz druk materiałów reklamowych.

Nasi web developerzy tradycyjnie postawili na szablon WordPress z funkcjonalną witryną wizytówkową, która intuicyjnością i przejrzystością przekonuje do siebie zarówno kolejnych klientów agencji, jak i użytkowników. Czytelny layout, logiczny podział na sekcje oraz wdrożenie przydatnych modułów sprawiło, że korzystanie ze strony jest proste – i z poziomu administratora, i z poziomu potencjalnego klienta. Homepage to klasyczny, ręcznie obsługiwany slajder z fotografiami i krótkim przestawieniem wachlarza oferowanych usług. Efekt? Użytkownik poznaje ofertę dwoma kliknięciami. Dzięki zastosowaniu technologii RWD oraz pływającego menu i back to the top button, nawigacja jest szybka i intuicyjna.

Na uwagę zasługują funkcjonalne integracje strony z social media (FB /Insta), co przełoży się na większe zasięgi oraz nawiązanie relacji z klientami oraz promocję świadczonych usług. Warto wspomnieć o możliwości podglądu wykonanych realizacji za sprawą wdrożenia modułu galerii – klienci mogą przeglądać fotografie balustrad, bram, barierek i innych wyrobów, a ponadto użyć opcji full screen oraz udostępnić wybrane zdjęcia na swoich profilach FB/Twitter/Pinterest za pomocą jednego kliknięcia. Co więcej, w ramach zakładki kontaktowej zaimplementowano formularz kontaktowy oraz dodano przydatną integrację z GoogleMaps z możliwością lokalizacji siedziby firmy i wyznaczeniem trasy dojazdu. Zarówno nr tel., jak i adres e-mail są interaktywne – tu również wystarczy jedno kliknięcie, aby nawiązać połączenie (smartfony z Androidem) lub przejść do programu pocztowego. Na potrzeby klienta graphic designerzy zaprojektowali logo Myślenice, które poprawi identyfikację wizualną firmy. W dodatku wykonaliśmy druk materiałów reklamowych Myślenice. A w najbliższej przyszłości strona otrzyma upgrade w postaci sklepu internetowego, co przyciągnie jeszcze więcej klientów.

Referencje

Z wielką przyjemnością polecam firmę PROADAX. To co wyróżnia tą firmę to kompleksowe usługi, indywidualne podejście, doświadczenie i profesjonalizm. Dyspozycyjność, obsługa na wysokim poziomie, dobry kontakt na każdym etapie realizacji projektu to dodatkowy atut tej firmy. Jest to zespół kreatywnych i pomysłowych osób. Zaprojektowana strona jest funkcjonalna a logo profesjonalne. Proadax to firma rzetelna i godna zaufania.

Magdalena Ciszek

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.