Stal OŚwięcim

Firma pracująca ze stalą otrzymała od nas żelazny fundament do budowy sukcesu w internecie. Bo przecież posiadanie własnej strony www pozwala dotrzeć do zupełnie nowej grupy klientów, którzy wcześniej byli nieosiągalni.

To standardowa wizytówka firmowa. Złożona z jednej podstrony, zawiera wszystko co najważniejsze by skupić uwagę użytkownika i szybko przekazać mu najważniejsze informacje. Nie mamy jednak w zwyczaju tworzenia nudnych, statycznych form. Dlatego dodaliśmy charakterystyczne dla naszej agencji interaktywne przyciski wezwania do akcji, karuzelę z referencjami, mapę z położeniem firmy i formularz kontaktowy.

 

 

Przekonaliśmy klienta do tych nowoczesnych udoskonaleń bo na podstawie licznych wcześniejszych doświadczeń wiemy, że zwiększają one skuteczność strony i ułatwiają pozyskanie nowych klientów.

Miasto: Oświęcim
Kategoria: Strony internetowe
Branża: Przemysł
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.