Sports Bar – Food Truck Oświęcim

Kiedy klient mówi Ci, że potrzebuje wypromować bar, to wiedz, że coś się dzieje… Tak energetycznej i pozytywnie nastawionej ekipy dawno nie widzieliśmy w #Proadax.

Dzięki synergii tęgich głów, stworzyliśmy serwis, który jest wirtualnym przedłużeniem klimatycznego i niezwykle emocjonującego Sportsbaru w Oświęcimiu przy ul. Dworcowej 4b.

Głównym zadaniem Naszego zespołu było postawienie całkowicie nowego serwisu na surowym korzeniu, który przebojem pojawiłby się w świadomości lokalnej społeczności i turystów. A także wszystkich tych, którzy chcieliby odwiedzić lokal z fast foodem w formacie foodtrucka lub przeżyć przygodę oglądając transmisję rozgrywek sportowych.

Postawiliśmy na ciemne tło, które jednoznacznie wskazuje, że wizytówka promuje załogę znającą się na rzeczy. Z kolei pomarańczowe akcenty sygnalizują, że mają oni dystans do siebie i świata. Kwestia czytelnej i uporządkowanej struktury homepage’a wydaje się być czymś oczywistym. Co więcej, krótkie belki menu z lewej strony, zdecydowanie ułatwiają nawigację po wizytówce. Tworząc ją dążyliśmy do zapewnienia maksymalnej czytelności i prostoty, aby doświadczenie użytkownika nie było przytłaczające. Dzięki temu szybko znajdzie to, czego szuka i po zerknięciu na wbudowaną mapę Google od razu uda się pod właściwy adres.

Stworzony serwis to także położenie dużego nacisku na interakcję ze społecznością sympatyków lokalu, którzy zawsze i wszędzie chcą wiedzieć, co dobrego dzieje się w ich miejscówce oraz jakie wydarzenia odbędą się wkrótce. Aby móc to zapewnić, zastosowaliśmy wtyczki umożliwiające integrację z popularnymi social mediami jak FB i Insta. Dodatkowo, klienci mogą komunikować się z barem za pomocą live chatu na FB, a także skorzystać z przejrzystego formularza rezerwacyjnego.

Z pewnością niejeden lokal poszukując agencji interaktywnej, tworzącej strony internetowe w Oświęcimiu, zwróci uwagę na serwis Sportsbaru, by w efekcie trafić do Nas po stronę przygotowaną profesjonalnie i zgodnie z trendami.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.