Wykonywanie realizacji dla branży budowlanej sprawia nam niezwykłą radość, po prostu. W każdym z nas drzemie dziecięca chęć budowania, która pamięta czasy zabaw w piaskownicy.

Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy zlecenie od młodej i prężnej firmy Sigma z Oświęcimia, której właściciel poprosił nas o zaprojektowanie strony internetowej oraz opracowanie identyfikacji wizualnej i reklamę w sieci.

Na pierwszy ogień postawiliśmy witrynę, której głównym priorytetem była maksymalna przejrzystość, świeżość i minimalizm. Inne strony internetowe Oświęcim zeszły na dalszy plan na rzecz kompaktowej strony wizytówkowej. Wbrew pozorom nie oznacza ona małej ilości pracy – o nie, nic z tych rzeczy. Taki projekt wymaga skrupulatnej analizy potrzeb klienta oraz takiego rozplanowania, aby znalazło się na niej tylko to, co najważniejsze. I tym sposobem wyczarowaliśmy 4 proste sekcje. A wszystko jest dostępne za pociągnięciem palca lub myszki.

Każdą z nich, a zwłaszcza tę z ofertą okrasiliśmy wieloma zdjęciami, które ukazują owoce pracy fachowców firmy. Do tego jasne tło i błękitne, gradientowe belki z symbolicznymi ikonami, które wyśmienicie poprawiają walory estetyczne. Identyfikacja wizualna Oświęcim to tak naprawdę klucz do sukcesu każdej firmy, ponieważ jeśli będzie kojarzyć się dobrze i przywodzić na myśl pozytywne emocje, to z pewnością przyciągnie klientów. Graficy nie mieli łatwego zadania, bo jak za pomocą kilku kresek i kolorów stworzyć coś, co spełni wspomniane wymagania i do tego zdobędzie zaufanie oraz przełoży się na sprzedaż. Każdy, kto otworzy witrynę, doceni jej UX/UI oraz funkcjonalność i dostosowanie do standardu Responsive Web Design, czyli kompatybilność z ekranami urządzeń mobilnych.

Jak wiadomo sprzedaż nie zrobi się sama, więc reklama w Sieci Oświęcim, którą przygotowaliśmy przyniesie wymierne korzyści właścicielowi, który szybko zapełni zleceniami swój terminarz. Dodatkowa integracja z FB wpłynie korzystnie na obecność firmy w świadomości lokalnej społeczności.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.