Sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe to dosyć ogólne pojęcie. Co prawda do każdej sesji przygotowujemy się w podobny sposób, jednak zawsze mamy do czynienia z nowym otoczeniem, nową twarzą, przez co jest to niekończąca się przygoda.

Praca przy sesjach zdjęciowych to coś, co nasi fotografowie lubią najbardziej, ponieważ mają okazję poznać niesamowite osoby i ich historie.

Szukasz mistrza miłosnych kadrów, który wykona sesję ślubną lub narzeczeńską? Zapewniamy, że otrzymany album z fotografiami będziesz przeglądać ze swoim ukochanym wielokrotnie i za każdym razem poznawać łączące was uczucie na nowo. Zadbamy o to, by złapać romantyczne chwile i zamknąć je w kadrze na zawsze. W końcu sesja ślubna to pamiątka na całe życie. Musi być wykonana na najwyższym poziomie.

Ślub już za Tobą? Może więc będziemy mogli pomóc przy sesji dziecięcej? Pierwsze lata życia twojego maluszka to momenty, które warto uwiecznić. Praca z małymi dziećmi to wyzwanie, jednak dobrze wiemy, że jeśli na czymś bardzo zależy, to można to zrobić na przekór jakimkolwiek przeszkodom. Pozwól nam przygotować radosny, nastrojowy plan zdjęciowy, który dopełni i podkreśli słodki uśmiech twojej córeczki lub synka.

 

 

Mamy doświadczenie, dzięki któremu nawet najtrudniejsze sesje zdjęciowe owocują powstaniem pięknych, chwytających za serce fotografii. Być może pomaga w tym fakt, że na każdą sesję szukamy nowego, oryginalnego pomysłu i wkładamy mnóstwo serca w to, by wykonać dla Ciebie naprawdę niepowtarzalne zdjęcia. Tak jak szewc szyje buty dopasowane do twoich stóp, tak my kreujemy magiczne momenty, które stają się Twoją własną chwilą, której nikt Ci nie odbierze.

Kategoria: Fotografia
Branża: Usługi
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.