Schroeder TOLLISAN

Współpraca nie zna pojęcia granic, a polsko-holenderskie przedsięwzięcia z roku na rok kwitną, owocując kolejnymi projektami z branży e-commerce.

Tym razem przedstawiamy realizację sklepu internetowego, który jest wizytówką polskiego przedstawicielstwa (Novum Polska) z siedzibą w Tomicach koło Wadowic niderlandzkiej firmy Vet-SchroederTollisan zajmującej się weterynarią i sprzedażą pokarmu, suplementów i produktów leczniczych dla gołębi startujących w lotach.

W tym projekcie ekipa Proadax wykonała e-sklep Tomice działający w bardzo specjalistycznej branży, jaką jest karmienie gołębi biorących czynny udział w lotach długodystansowych. W związku z tym, użytkownikami i klientami sklepu on-line będą zawodowcy, którzy potrzebują dedykowanych produktów. Doskonałym narzędziem do tego celu jest elastyczna platforma WordPress z szablonem i technologią RWD oraz komponent WooCommerce, który pozwolił na uwzględnienie wszelkich wymagań zleceniodawcy. Szata graficzna e-sklepu nawiązuje do jego macierzystej spółki z Niderlandów. Do tego dodaliśmy przejrzyste sekcje opisujące historię firmy, box z favikonami korzyści, a także widoczne kafelki do oferty produktowej.

Serwis www Tomice posiada też moduł wielojęzyczności (polski + 12 języków) oraz pakiet przydatnych integracji Facebook i Twitter. Natomiast integracja z GoogleMaps znajduje się w sekcji kontaktowej (razem z formularzem) oraz na innych podstronach. Sprawniejszą nawigację zapewniają „pływające menu” i back to the top button. Przechodząc do walorów e-sklepu, należy wspomnieć o bezpiecznych płatnościach dzięki integracji z tpay, a także logicznym ułożeniu kategorii produktowych, które wyróżniono kolorami.

Użytkownicy mogą korzystać z wyszukiwarki dynamicznej (technologia AJAX), która umożliwia znalezienie produktu już po wpisaniu pierwszych liter nazwy – wtedy pojawiają się sugerowane (pasujące) przedmioty wraz z tytułem, ceną i miniaturką. Pełny katalog produktów można też pobrać w formacie PDF i zapisać na dysku swojego urządzenia. Przydatnym narzędziem sklepu on-line jest filtrowanie oferty po cenie oraz opcja sortowania wg popularności, daty dodania i ceny. Pobieżne zapoznanie się z ofertą oraz bezpośredni zakup zapewnia tzw. szybki podgląd produktu, który nie wymaga przechodzenia do podstrony. Podobnie działa koszyk – kiedy klient doda do niego produkt, może też automatycznie podejrzeć jego zawartość na bocznym panelu wraz z opcją edycji. Jeśli użytkownik zdecyduje się obejrzeć dokładnie produkt, wystarczy że kliknie, a jego oczom ukażą się fotografie z opcją powiększenia (po najechaniu kursorem), dokładny opis i kluczowe cechy. Ponadto, będzie mógł dodać go do ulubionych oraz udostępnić link w social media (Facebook, Twitter, PinterestLinkedIn, Telegram). Natomiast w dolnej części podstrony sprawdzi przykładowy zestaw podobnych produktów danej kategorii.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.