SaveSoft

Branża IT od lat uważana jest za najdynamiczniej rozwijającą się gałąź gospodarki.

Jednak masowa cyfryzacja to również szereg zagrożeń, przed którymi warto się chronić. I to właśnie cyberbezpieczeństwem zajmuje się nasz zleceniodawca, który powierzył nam odświeżenie swojego serwisu, aby ten był jeszcze bardziej przyjazny dla klientów i kontrahentów. Zleceniodawca to firma SaveSoft z Wadowic, która świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa w Internecie, prywatności, obsługi informatycznej i montażu zabezpieczeń.

W ramach realizacji dla SaveSoft opracowaliśmy nową stronę internetową oraz nieco odświeżyliśmy logo. Przeprowadzenie briefingu pozwoliło na poznanie szczegółowych oczekiwań zleceniodawcy dotyczących realizacji, a ścisła współpraca różnych działów Proadax zaowocowała wypracowaniem lepszych i zoptymalizowanych rozwiązań zarówno od strony technicznej, jak i graficznej.

Tworzenie stron www Wadowice w tym przypadku oznaczało oparcie witryny na popularnym systemie zarządzania treścią (CMS) jakim jest WordPress. Dzięki niemu obsługa i administracja serwisem jest łatwiejsza niż dotychczas, a dodatkowym walorem jest możliwość szczegółowego dopasowania szablonu do swoich preferencji oraz opcja instalacji funkcjonalnych wtyczek. A ponadto dostęp do aktualizacji, które korzystnie wpływają na komfort użytkowania strony i jej bezpieczeństwo. Szata graficzna wykonanej witryny www Wadowice to bezpośrednie nawiązanie do palety barw znajdujących się na logo – a więc czarny, biały i pomarańczowy – które wskazują odpowiednio na profesjonalizm, transparentność i kreatywność

Na stronie głównej znalazł się automatyczny slajder oraz kilka dedykowanych grafik, jak również sekcje z ofertą, biogramem firmy, działaniami i slajderem z klientami naszego zlecenidoawcy. Natomiast na dole znalazła się standardowa stopka z interaktywnymi danymi teleadresowymi. Serwis internetowy Wadowice zaprojektowaliśmy w oparciu o przyjazne rozwiązania, które przekładają się na ergonomię użytkowania – chodzi m.in. o takie elementy jak łatwa nawigacja dzięki „pływającemu menu” i „back to the top button” oraz zastosowanie standardu RWD odpowiadającego za optymalne wyświetlanie witryny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Projekt strony został wzbogacony o integracje z takimi aplikacjami jak: QRmaint i Team Viewer, które umożliwiają zgłaszanie potrzeb serwisowych wraz ich precyzyjnym opisem oraz rozwiązywanie problemów w trybie online (zdalny pulpit etc.). Na stronie dodaliśmy też integrację LiveChat FB Messenger ułatwiającej odpowiadanie na bieżące zapytania w czasie rzeczywistym oraz tradycyjny formularz kontaktowy i integrację GoogleMaps z opcją wyznaczenia trasy dojazdu do biura.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.