Salon Magia Wnętrz

Decydując się na prowadzenie sklepu internetowego, właściciel musi podjąć szereg ważnych decyzji, by jego biznes przyniósł mu profity.

Najważniejsze dotyczą wyglądu i funkcjonalności samego sklepu online. Mając doświadczenie w tworzeniu takich serwisów, pomogliśmy naszemu klientowi w podjęciu kluczowych decyzji.

W pierwszej kolejności postawiliśmy na efekt wow. Jest nim wideo pokazujące wnętrze oraz produkty, które można kupić w salonmagiawnętrz.pl. Dzięki niemu strona zyskuje na dynamice, przyciąga uwagę odbiorcy i skłania go do działania, w tym przypadku kupna. Wyciągnięte do menu górnego kategorie produktów porządkują serwis i pozwalają na szybkie dotarcie do konkretnego asortymentu.

Panel administracyjny zaprojektowaliśmy z myślą o łatwym prowadzeniu sklepu. Rozwiązanie umożliwia obsługę dużej ilości zamówień oraz ich wygodną segregację na: nowe, realizowane i wysłane. Strona dodatkowo wyposażona została w system pozwalający administratorowi zarządzać stanem magazynu, tworzyć promocje i przeglądać statystyki sprzedaży.

Dzięki panelowi użytkownika „Moje konto” klient w każdej chwili może przeglądać swoje zamówienia lub wystawiać opinie na temat konkretnego produktu. Dokonanie wygodnych i bezpiecznych  płatności możliwe jest dzięki integracji z systemem Dotpay.

 

Sklep zintegrowany jest z profilem Facebookowym , dzięki któremu właścicielowi łatwiej jest utrzymać angażujące relacje z obecnymi klientami lub pozyskać nowych.

Referencje

Serdecznie polecam!! Super kontakt, pełna mobilizacja no i wykonanie strony internetowej MEGA:) Dostępna zarówno wersja mobilna jak i komputerowa. Polecam i zaprasza na moją stronę obejrzeć ich dzieło!!
salonmagiawnetrz.pl

KINGA JEZIERSKA-CIEŚLAR

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.