Rodentis

Piękny i zdrowy uśmiech wpływa nie tylko na samoocenę, ale także ogólny stan zdrowia. Nasz Klient – Klinika Stomatologiczna RODENTIS z Warszawy – powierzył nam realizację nowego serwisu www, który pozwala zapoznać się z zakresem świadczonych usług oraz umówić wizytę u specjalisty.

Strona www Warszawa to niezbędny „łącznik” pomiędzy pacjentami i specjalistami. Od dawna widoczny jest wzrost zainteresowania poszukiwaniem placówek medycznych i umawianiem wizyt online, co przełożyło się na wybór konkretnych rozwiązań, które pozwoliły stworzyć funkcjonalną, przejrzystą i przyjazną użytkownikom stronę internetową. Strona internetowa Warszawa została zaprojektowana w technologii RWD (Responsive Web Design), co sprawiło, że jej układ dopasowuje się do ekranu, na którym jest przeglądana. To znacząco ułatwia użytkowanie oraz przekłada się m.in. na pozycję w wyszukiwarce Google. Nie jest to jedyne ułatwienie – ze względu na charakter działalności, zadbaliśmy o dodatkowe udogodnienia w postaci m.in. modułu, który pozwala na szybkie dostosowanie wielkości tekstu i kontrastu do potrzeb np. osób, które mają problemy ze wzrokiem.

Serwis www zyskał minimalistyczną szatę graficzną w stonowanej i dopasowanej do profilu działalności kolorystyce. Jej dopełnieniem jest moduł galerii, w których prezentowane są wysokiej jakości fotografie oraz pływające menu. Na funkcjonalność strony rodentis.pl wpływa czytelny układ treści, możliwość wysłania zapytania do kliniki za pomocą formularza, a także interaktywne dane kontaktowe – użytkownik może szybko wykonać połączenie telefoniczne lub skontaktować się z kliniką, wysyłając wiadomość e-mail.

Dodatkową funkcjonalnością jest łatwy w obsłudze Portal Pacjenta, dzięki któremu można szybko umówić wizytę oraz zyskać dostęp do wyników badań i innej dokumentacji medycznej. Podobne rozwiązanie – Portal Partnera – zastosowaliśmy w celu ułatwienia korzystania ze strony www partnerom placówki.

Udało nam się stworzyć stronę wizytówkową Warszawa, którą wyróżnia atrakcyjny design oraz funkcjonalność dostosowana do potrzeb każdego z potencjalnych Klientów placówki, a także administratorów serwisu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.