RECO Isolations

Strona Reco Isolations Sprl to jedna z naszych ostatnich realizacji, gdzie po raz kolejny wykorzystaliśmy moduł wielojęzyczny i zastosowaliśmy 5 wersji językowych zdefiniowanych już na etapie projektu graficznego (flagi językowe).

Projektując tę stronę od początku postawiliśmy na prostotę, w łatwy i intuicyjny sposób organizując poszczególne sekcje oraz nawigację. Wybór one page w tym wypadku to nie tylko funkcjonalność i lepsza prezentacja oferty, ale także wygoda dla użytkownika, który korzysta również z urządzeń mobilnych o mniejszej przekątnej ekranu.

W trakcie przewijania strony użytkownik może doświadczyć złudzenia jej trójwymiarowości – to efekt parallax, jaki zastosowaliśmy, aby zwiększyć atrakcyjność wizualną one page. Chodzi o ruch kilku obiektów na stronie (obrazu, treści, tła) w tym samym czasie z różną prędkością, co tworzy złudzenie głębi.

Wartością wizualną strony Reco Isolations Sprl są ponadto zdjęcia, jakie prezentują realizacje firmy oraz potencjał oferty. Oprócz tego, że użyliśmy ich w tle witryny, stworzyliśmy ponadto rozbudowane galerie Lightbox dedykowane poszczególnym kategoriom.

Funkcjonalność strony to nie tylko jej projekt, to także forma kontaktu z użytkownikiem. Standardowo w tym przypadku zaimplementowaliśmy formularz kontaktowy, dzięki któremu może on nie tylko zadać pytanie, ale również złożyć zamówienie na usługę.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.