Rajska Oaza

To właśnie strona internetowa dla obiektu noclegowego jest jego najważniejszą wizytówką, która zaprezentuje obiekt z jak najlepszej strony.

W ramach serwisu wykonaliśmy profesjonalna sesję foto. Zdjęcia jak wiadomo najlepiej ukazują walory oraz budują pierwsze wrażenie i to za ich sprawą potencjalny klient zostanie na dłużej.

Na stronie głównej zamieściliśmy 4 boxy, przedstawiające 4 typy oferowanych noclegów, a w każdym z nich szczegółową ofertę. Dodaliśmy zakładkę „Atrakcje” zawierającą miejsca, gdzie turysta może się udać i skorzystać z lokalnych atrakcji.

Oprócz podstawowych danych kontaktowych, dodatkowym atutem jest formularz rezerwacji, dzięki któremu klient w łatwy sposób będzie mógł zapytać o dostępność danego noclegu w wybranym terminie.

Zoptymalizowaliśmy także stronę pod kątem SEO, co przełoży się na większy ruch z wyszukiwarki Google.

Strona jest responsywna co gwarantuje komfortowe przeglądanie zawartości serwisu z wszystkich urządzeń mobilnych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.