Przedszkole Wonderland

Realizacja strony internetowej dla przedszkola Wonderland to była świetna zabawa. Dobrze jest czasem uwolnić swoją kreatywność i wczuć się w rolę dziecka.

Zanim przystąpiliśmy do prac, postanowiliśmy stworzyć projekt który umiejętnie łączy dwa światy: dorosłych i przedszkolaków. Umieściliśmy więc obszerne informacje tekstowe, szalenie ważne dla rodziców chcących wysłać swoje dzieci do bezpiecznego miejsca, w którym będą mogły się rozwijać. Zostało to jednak otoczone licznymi zdjęciami, rysunkami, szkicami i grafikami przykuwającymi uwagę najmłodszych. Możemy więc być pewni, że strona www jest przyjazna dla osób w każdym wieku.

 

Jeśli chodzi o aspekty techniczne, witryna posiada dynamiczny slider, galerię zdjęć, formularz kontaktowy z zaimplementowaną mapą Google. Została też dostosowana do najnowszych standardów z myślą o użytkownikach mobilnych.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.