Przedszkola Andrychów

Rok szkolny 2020-2021 zapisał się na kartach historii całego świata jako okres nauki zdalnej. To oczywiście nowość oraz szereg wyzwań, z którymi musiały się zmierzyć placówki oświatowe niemal we wszystkich krajach naszego globu. Dlatego też przygotowaliśmy coś dla andrychowskich przedszkolaków, ich rodziców i pedagogów, a mianowicie pakiet 5 nowoczesnych stron internetowych dla 5 gminnych przedszkoli.

 

Warto podkreślić, że tworzenie stron www Andrychów dla przedszkoli to swego rodzaju misja, która nakazuje skupić się na potrzebach bardzo wymagającego klienta, tj. rodzica i jego skarbu, czyli – dziecka. W związku z tym, głównym zadaniem było opracowanie serwisu na bazie szablonu wizytówkowego, który byłby bajecznie prosty w obsłudze, a jednocześnie dawał sporo możliwości w zakresie odkrywania treści i przeglądania materiałów multimedialnych. Oczywiście nie obyło się bez pomocy doświadczonego grafika, który zaproponował wyjątkowo miłe i pozytywnie nastrajające grafiki i kolory. Kwestia wizualna takiej strony jest bardzo ważna, bowiem wzbudza zaufanie u odbiorcy. Dlatego też homepage obfituje w niestandardowe grafiki, pastelowe kolory oraz interaktywne favikony z wyborem grupy przedszkolnej.

Przechodząc do rozwiązań technicznych, warto zauważyć zastosowanie nowoczesnego standardu RWD wraz z „pływającym menu” i „back to the top button”. Jest to gwarancja doskonałego odbioru witryny na urządzeniach mobilnych oraz pozwala na łatwą i sprawną obsługę nawigacji. Efekt? Wysoki poziom UI/UX. Ponadto, dodano sekcję galerii z opcją slideshow oraz sekcję „aktualności” z możliwością szybkiego przejścia do kolejnych wpisów z interesującymi informacjami, bez wracania do strony głównej.

 

Co ważne, witrynę zaprojektowano zgodnie z wytycznymi WCAG (Web Content Accessibility Guidlines), czyli standardem dedykowanym placówkom publicznym, który ułatwia dostęp do contentu osobom z różnymi niepełnosprawnościami np. wadami wzroku. Dodatkowo, wdrożono przekierowania do platformy ePUAP oraz BIP zgodnie z wymogami dla jednostek publicznych. Z kolei w sekcji kontaktowej dodano integrację z Google Maps, która pozwala na łatwą lokalizację przedszkoli i wytyczenie trasy dojazdu. Natomiast tuż obok strony www Andrychów można zadawać pytania, wypełniając krótki formularz kontaktowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.