Proqual

Firma Proqual to przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od 2007 roku. Specjalizuje się w usługach szkoleniowych, konsultacjach, warsztatach oraz różnego rodzaju programach wspierających.

Firma dzięki długoletniej działalności zdobyła ogromne doświadczenia, a także z wielkim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem spełnia swoje zadania. Ofertę firmy można znaleźć na witrynie promującej przedsiębiorstwo.

Strona internetowa wykonana jest w atrakcyjnym i przystępnym formacie. Główna odsłona to strona Onepage, która nie zawiera żadnych zakładek, a umieszczone informacje są widoczne, praktyczne, a także łatwe do odnalezienia. Cały serwis firmy zaprojektowany jest systemem zakładkowym, który pozwala w uporządkowany sposób odczytać pożądane informacje.

Firma proponuje bogato rozwiniętą ofertę szkoleń i warsztatów. System szkoleń, które przeprowadza Proqual, prowadzony jest metodą otwartą oraz dostarczają konkretną wiedzę na dany temat. Uczestnicy szkoleń dostają obszerne i wyczerpujące materiały, a także możliwość wymiany doświadczeń oraz wiedzy ze specjalistami. System zamknięty, który także znajduje się w ofercie daje możliwość prowadzenia spotkania popartego konkretnymi przykładami, dedykowanymi konkretnej grupie. Proponowane szkolenia obejmują wiedzę z różnego rodzaju tematyki i wielu działów gospodarki, dlatego uczestnicy mogą spotkać się z ciekawymi oraz bogatymi w wiadomości i umiejętności osobowościami.

 

Aby dokładnie zapoznać się z ofertą proponowaną przez firmę wystarczy prześledzić bogato i przystępnie przygotowane treści witrynowe. Zainteresowani mają możliwość uzupełnienia formularza kontaktowego lub pozostawienia swoich danych w celu kontaktu przedstawicieli przedsiębiorstwa. Przycisk oddzwonimy daje możliwość kontaktu specjalistów z zainteresowanymi, a także stwarza możliwość bezpośredniej relacji między uczestnikami, a organizatorami przedsięwzięć.

 

Referencje

Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach przy tworzeniu serwisów www, nie sądziłem, że trafię kiedyś na firmę, która „czyta w myślach”. Praca z Proadax to sama przyjemność, a co najważniejsze, ciężko nie być zadowolonym z rezultatów ich pracy. Zrobiliśmy razem dwa serwisy, zaczynamy trzeci i zapewne nie będzie to koniec naszej współpracy. Szczerze polecam.

Katarzyna Karmelita

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.