Profesjonalne szkolenia Marzanna Nikliborc

Praca z osobą, która emanuje motywacją i zapałem do działania, to jedna z najlepszych rzeczy jaka mogła nam się przytrafić. Dlatego też przy realizacji strony internetowej dla Marzanny Nikliborc staraliśmy się stworzyć kreację, która jak najwierniej odda profesjonalizm i pasję, z jakimi podchodzi do swoich szkoleń.

Najbardziej rzucającym się w oczy elementem strony jest slider na stronie głównej. Tuż pod nim znajduje się profesjonalne video z osobistą wiadomością do odwiedzającego. Takie wprowadzenie pozwala skierować uwagę internauty do następnej sekcji przedstawiającej oferowane szkolenia w formie dynamicznych boxów. Przedstawienie zespołu oraz logotypów przykładowych klientów buduje autorytet i zaufanie. Karuzela ostatnich postów na blogu to końcowy przystanek na drodze do wygodnego formularza kontaktowego. Dzięki tak rozplanowanej treści użytkownik w krótkim czasie może zapoznać się z misją firmy i przejść do bezpośredniej rozmowy z trenerem.

 

Strona internetowa Profesjonalne Szkolenie działa poprawnie na urządzeniach mobilnych. Została zoptymalizowana pod kątem szybkiego wczytywania, a także przygotowana do procesu pozycjonowania w wyszukiwarce i działań marketingowych. Jest gotowym, w pełni funkcjonalnym narzędziem do promocji biznesu, którym zarządza się z poziomu wygodnego i przejrzystego panelu administracyjnego.

Referencje

Firma ProAdax wykazała się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem podczas tworzenia naszej strony. Idealnie zrealizował wizję naszej własnej witryny w zadziwiająco krótkim czasie. Rzetelność i profesjonalne podejście do sprawy to tylko niektóre z zalet Pana Adama. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi się z innymi projektami.

 

Kamil Nikliborc

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.