PQ-FMEA

Budowa zaawansowanych technologicznie serwisów internetowych to nie tylko chleb powszedni ekipy Proadax, ale także pasja i nowe możliwości rozwoju.

Nowoczesna strona internetowa Wrocław, którą stworzyliśmy dla GRETOM Consulting, to już druga realizacja na rzecz tej firmy. Tym razem otrzymaliśmy misję opracowania eksperckiej witryny informacyjno-sprzedażowej. Przedsiębiorstwo działa w branży przemysłowej oraz dostarcza szereg metod wspomagających zarządzanie jakością (FMEA), w formie specjalistycznego oprogramowania. W konsekwencji stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem, ponieważ w tym sektorze liczy się czas, skuteczność i, nomen omen, wysoka jakość wykonania.

Szablon serwisu to rozbudowana strona wizytówkowa Wrocław, która wyróżnia się uspokajającym layoutem, bazując na bieli i odcieniach niebieskiego. Logiczne uporządkowanie zakładek i kryjącego się w nich contentu pozwala użytkownikowi na sprawną nawigację. Stronę wzbogaciliśmy także o moduł angielskiej wersji językowej. Zastosowanie standardu RWD (Responsive Web Design) zapewnia bezproblemowe uruchomienie witryny na urządzeniach mobilnych.

Głównym celem serwisu jest sprzedaż oprogramowania w trybie online – klient pobiera produkt na dysk swojego urządzenia poprzez e-sklep lub korzysta z systemu pobierania programu w wersji demo. Co więcej, wdrożyliśmy możliwość przydzielenia unikalnej licencji dla pobieranego programu z poziomu systemu. W efekcie cała operacja zostaje zabezpieczona i nie naraża na straty. Ponadto, opcja monitorowania pobieranego programu znacząco poprawia ergonomię od strony klienta.

Zaletą wykonanego systemu jest opcja wysyłki automatycznych wiadomości e-mail do użytkowników, którzy zamówili oprogramowanie i chcieliby otrzymywać przydatne informacje dot. nowych rozwiązań i ofert.

Interakcja z klientem to podstawa e-marketingu, dlatego strona zyskała integrację z kanałami mediów społecznościowych, tj. Facebook, YouTube, LinkedIn. Z kolei błyskawiczną komunikację w formie czatu zapewnia platforma Tidio.

Referencje

Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie i chęć spełniania wymagań (często zmiennych) klienta, to tylko niektóre z pozytywnych cech firmy PROADAX. Stworzona strona w pełni spełniła nasze oczekiwania, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy firmę PROADAX jako rzetelnego partnera biznesowego.

Katarzyna Karmelita

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.