PolskiMarket

Połączony system polskimarket.sk i polskymarket.eu to bardzo rozbudowany projekt, w którego realizacje włożyliśmy sporo energii.

Chcieliśmy stworzyć niezawodne narzędzie, które zaspokoi wszystkie potrzeby użytkowników, a jednocześnie będzie wygodne w obsłudze dla administratora. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że… udało się!

Serwisy cechuję się identycznymi funkcjonalnościami, z tym że pierwszy z nich przeznaczony jest na rynek słowacki, a drugi ma zasięg globalny. Ideą projektu jest promocja polskich firm na rynku słowackim.

Aby zapewnić komfortowy nadzór nad obiema stronami, połączyliśmy je techniką Multisite. Przygotowaliśmy też indywidualny panel administracyjny spersonalizowany z myślą o potrzebach naszego Klienta. Dzięki temu ma on szybki dostęp do funkcji, które są dla niego najważniejsze.

 

 

Serwis bazowy oferuje darmową rejestrację, drugi z kolei posiada różne pakiety promocyjne i reklamowe trwające przez konkretny okres czasu. System automatycznie wysyła powiadomienia mailowe informujące o wygasającym pakiecie. Użytkownik zarządza swoją wizytówką z poziomu przejrzystego panelu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.