Poczuj Euforie

Podczas wykonania tej realizacji ekipa Proadax stanęła przed naprawdę wymagającym zadaniem. Branża beauty rządzi się całkowicie innymi prawami niż pozostałe – strona internetowa Ciechanów po prostu musi być dopracowana w każdym calu.

Innymi słowy, powinna budzić zaufanie i być wyrazem profesjonalizmu. W końcu potencjalna klientka będzie zezwalać na ingerencję w jej urodę, a przecież ta jest na wagę złota. Nieprawdaż drogie panie? Dlatego projektując serwis dla salonu Poczuj Euforię z Ciechanowa, postawiliśmy na wyszukany design, schludną grafikę i maksymalną przejrzystość.

Pierwsza faza projektu polegała na wykonaniu bazy graficznej, którą wykorzystaliśmy jako stałe tło i pojedyncze ujęcia w celu prezentacji głównych atutów salonu. Wysoka jakość była tutaj priorytetem, ponieważ gabinet to ostoja piękna pod każdym względem.

Część webowa to prosta strona wizytówkowa, utrzymana w stylu black & white, która nie obciąża zdolności percepcyjnych i jest miła dla oczu za sprawą czytelnych nagłówków oraz intuicyjnego rozlokowania contentu. UX można uznać za wzorowe. Główną częścią serwisu jest moduł rezerwacji online – dzięki niemu klientki mogą umówić się na zabieg przez internet. A wszystko przy wykorzystaniu krótkiego i łatwego w uzupełnieniu formularza.

Strony internetowe Ciechanów wymagają optymalizacji (SEO), dlatego zamieściliśmy zakładkę z blogiem, który nie tylko przekazuje klientkom cenne porady, ale także wpływa pozytywnie na pozycjonowanie witryny. Serwis został opracowany w oparciu o nowoczesne standardy Responsive Web Design, co znacznie ułatwia przeglądanie na urządzeniach mobilnych.

Marketing szeptany to nieodłączny element każdego salonu kosmetycznego, skupiającego unikalną społeczność. W związku z tym, integracja strony z social media (FB, Insta) to idealny krok, by zwiększyć zasięgi i pozyskać nowe klientki. Z kolei implementacja FB Messengera znacznie przyspieszy komunikację. W zakładce kontaktowej dodaliśmy, ułatwiające lokalizację, interaktywne Mapy Google.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.