PF Zator

Nowoczesne usługi ubezpieczeniowe, logistyczne i poligraficzne to wyróżniki każdej rozwiniętej gospodarki, gdzie liczy się czas, jakość i zadowolenie klienta.

W Dolinie Karpia również nie brakuje takich firm, a jedna z nich to PF Zator, opierająca swoją działalność na szeroko pojętych ubezpieczeniach. Co ciekawe, podmiot ten jest stałym klientem agencji Proadax, po raz kolejny zwracając się z zapotrzebowaniem na opracowanie serwisu www Zator.

W realizacji skupiliśmy się na stworzeniu strony internetowej, która integruje kilka rodzajów usług: wspomniane ubezpieczenia, usługi kurierskie, ksero i wyrób pieczątek. Było to wyzwanie, gdyż wszystko musiało zostać dokładnie zaplanowane i dobrze przemyślane, aby każda sekcja serwisu działała szybko i niezawodnie, oferując usługobiorcom najwyższą jakość połączoną z dobrym UX/UI.

Witryna została zaprojektowana wg nowoczesnego standardu RWD, dzięki czemu można ją oglądać na dowolnym ekranie urządzenia mobilnego. Skrolowanie i powrót do home page’a jest ułatwiony za pomocą „back to the top button”, a „pływające menu” zapewnia stały dostęp do kluczowych sekcji. Stronę główną wypełnia przyjemna i wzbudzająca zaufanie grafika oraz stonowany (layout). Intuicyjna nawigacja z zapadającymi w w pamięć obrazkami pozwala szybko dotrzeć do konkretnego działu z usługami bądź zajrzeć do bloga, który stanowi solidne zaplecze SEO, podnosząc pozycję serwisu w wyszukiwarce.

Na uwagę zasługuje sekcja „Strefa Klienta”, którą wzbogacono zestawem funkcjonalnych formularzy kontaktowych z wnioskami, umożliwiając tym samym szybkie załatwienie sprawy potencjalnym i aktualnym klientom. Dodano też karuzele, dynamicznie prezentujące logotypy marek oferowanych ubezpieczeń i firm kurierskich.

 

Duży nacisk położono na kanały komunikacji elektronicznej „real-time”, wdrażając integrację LiveChat FB Messenger, WhatsApp i implementując integrację z FB. Tradycyjnie wdrożono też integrację z Google Maps, która ułatwia lokalizację siedziby i dojazd. W efekcie cały serwis internetowy Zator prezentuje się estetycznie oraz przyciąga uwagę grupy docelowej. Podsumowując, potrzeby zleceniodawcy zostały w pełni zrealizowane.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.