Parafia Zator

Podczas tworzenia strony internetowej dla rzymskokatolickiej parafii Świętego Wojciecha i Jerzego w  Zatorze przyświecał nam jeden, nadrzędny cel: ułatwić wiernym stały kontakt z parafią oraz umożliwić im intuicyjne i szybkie znalezienie interesujących ich informacji.

Układ strony jest jasny, przejrzysty, kolorystycznie dostosowany do tematyki, jaką reprezentuje. Dominującymi kolorami jest biel oraz niebieski. Strona posiada również obszerną galerię zdjęć, w której znajdują się albumy zawierające dokumentację z najważniejszych wydarzeń parafialnych.

Na stronie znajdują się przydatne zakładki, z których użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej na temat parafii, zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi udzielania sakramentów i obrzędów, przeczytać o działających grupach parafialnych, a także skontaktować się z kancelarią parafialną. Zakładka „Aktualności” pozwala na systematyczne śledzenie wydarzeń odbywających się w parafii. Elementem wzbogacającym stronę parafii jest możliwość wirtualnego zwiedzania kościoła oraz obejrzenie gigapanoramy ołtarza.

Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

 

Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.