Panel Pol

Panel-Pol to strona, która już od pierwszych chwil przyciąga czytelnym wyglądem oraz prostą, elegancką kolorystyką, która podkreśla tożsamość krakowskiej marki, działającej od wielu lat w branży paneli podłogowych oraz drewna podłogowego.

Tym co zdecydowanie wyróżnia serwis są karuzele zdjęć. Dzięki publikacji atrakcyjnych wizualnie oraz dobrych jakościowo fotografii strona stała się przejrzysta, elegancka oraz oddziaływająca na wyobraźnię i zmysły estetyczne klientów.

Dodanie na stronie formularza kontaktowego stanowi wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy mają możliwość wygodnego i szybkiego przesłania zapytania do przedstawicieli firmy.

Wysoka jakość UX, którą cechuje się serwis z pewnością będzie miało odzwierciedlenie w satysfakcji klientów, co w ostateczności będzie przekładać się na zwiększenie przychodów.

Marka Panel-Pol aktywnie działa w mediach społecznościowych, dlatego też dodaliśmy na stronie ikony do social mediów, aby umożliwić użytkownikom szybkie „polubienie” kanałów, pozwalające na utrzymanie ciągłego kontaktu z marką.

 

Stworzona przez nas nowoczesna strona internetowa prezentuje markę jako otwartą na zmiany i dostosowującą się do potrzeb użytkowników.

Referencje

Najwyższy profesjonalizm ! Świetna i rzeczowa obsługa. Kreatywność i terminowość. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. W 100% polecam tą firmę. dla mnie 5+

Grzegorz Sanetrnik

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.