Osada Wejsuny

Rynek domków noclegowych na Mazurach jest wyjątkowo konkurencyjny, więc każda nowa inwestycja w tej części Polski wymaga innowacyjnych pomysłów, w tym dobrego biznesplanu i nieszablonowego podejścia do tematu.

W najnowszej realizacji staraliśmy się pomóc świeżo założonej Osadzie Wejsuny swoją wiedzą i doświadczeniem. Wszystko po to, aby Osada mogła zaprezentować się w Sieci w jak najlepszy sposób – nowoczesnej i oryginalnej strony www Mazury. Co wykonaliśmy dla tego klienta?

Oczywiście funkcjonalną i szybko działającą stronę internetową, która urzeka minimalistycznym designem oraz przyciąga wzrok każdego wczasowicza, który właśnie szuka noclegu w krainie 1000 jezior. Wybór padł na szablon strony wizytówkowej, dzięki czemu można było zachować złotą proporcję między contentem a przyjazną formą graficzną. Dodatkowo, płynne działanie i intuicyjna nawigacja po zasobach witryny świetnie wpływają na wrażenia użytkownika, dając tym samym pożądany poziom UI/UX. Co więcej, zastosowanie nowoczesnego standardu RWD, umożliwiającego przeglądanie strony na smartfonie, tablecie, laptopie czy PC zwiększa jej dostępność. A jeśli dodamy do tego subtelne udogodnienia w postaci „pływającego menu” czy „back to the top button”, otrzymamy bardzo praktyczną w użytku witrynę www Mazury.

Minimalistyczna szata graficzna, jasne tło oraz mnóstwo zieleni to nawiązanie do sielskości miejsca wypoczynku oraz uczta dla oczu. Szczególnie w połączeniu z wysokiej jakości galerią foto oraz dodaniu wymownych favikon, podkreślających atuty noclegu. W dolnej części strony zdecydowano się na umieszczenie fragmentu mapy okolicy z zaznaczeniem lokalizacji Osady Wejsuny. To ciekawa i bardzo estetyczna alternatywa dla standardowej integracji z Mapami Google.

 

Dobrym rozwiązaniem jest też dodanie sekcji z przejrzystym i funkcjonalnym formularzem rezerwacyjnym, który pozwala na szybkie zgłoszenie chęci pobytu w Osadzie. W celu lepszego i bardziej profesjonalnego wizerunku w Sieci, dodano też integrację FB/Insta. To idealny sposób na zbudowanie społeczności klientów (gości) oraz świetny kanał do nawiązywania i podtrzymywania relacji, a także sprawdzona forma promowania firmy w social media. Nie można też zapomnieć o zaprojektowaniu logo Mazury, które świetnie wkomponuje się jako kluczowy element identyfikacji wizualnej dla nowo budowanej marki noclegowej.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.