Ontdek Polen

Kto powiedział, że agencja interaktywna Proadax to tylko Kraków, Zator i okolice? Niestraszna jest nam współpraca z osobami i firmami działającymi na rynkach zagranicznych. Dowodem tego jest strona internetowa Ontdek Polen dla Klienta z Holandii.

Doskonale wiemy, czym rządzi się branża turystyczna. Ze względu na dużą konkurencyjność wygrywa oferta, która najbardziej zapada w pamięci odwiedzających. Dlatego każdy, kto wejdzie pod adres ontdekpolen.eu trafia na wezwanie do akcji z automatycznie odtwarzanym filmem w tle. Video to najskuteczniejsza forma zaciekawienia użytkownika. Po tym internauci trafiają na cechy wyróżniające daną firmę spośród konkurencyjnych podmiotów, aby wreszcie zapoznać się z konkretnymi propozycjami współpracy.

 

 

Nie zapomnijmy też o sekcji następnej z opiniami osób, które już skorzystały z oferty. To element budujący zaufanie do firmy.

Referencje

Firma „Proadax” dała się poznać jako rzetelny i solidny partner.
Wszystkie zadania jakie zostały zlecone firmie ”Proadax” zostały wykonane w terminie i bardzo solidnie.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi firmy ”Proadax” jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

 

Magdalena Górka-Kornaś i Sławomir Kornaś

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.