Olwedo Mont

Choć historia nowoczesnego spawania liczy sobie ponad 160 lat, to współcześnie żadna działalność przemysłowa i budowlana nie może obejść się bez udziału tej technologii.

Doskonale rozumie to nasz nowy klient firma Olwedo-Mount z Woźnik, która na co dzień zajmuje się produkcją konstrukcji metalowych i świadczeniem szerokiej palety usług montażowych, ale nie tylko.  Z kolei nam powierzono wykonanie nowoczesnej strony www okolice Katowic. Jak poradziliśmy sobie z tym zadaniem?

Na początku opracowaliśmy plan witryny, na który nanieśliśmy sugestie klienta podczas briefingu, a następnie wspólnie uzgodniliśmy detale. W efekcie powstała lekka i przyjazna w odbiorze strona internetowa bazująca na platformie CMS sygnowana znakiem WordPress. Oznacza to dwie rzeczy – bezproblemową obsługę administracyjną witryny oraz olbrzymie możliwości konfiguracji i rozbudowy w przyszłości. Czyli w sam raz dla rozwijającej się firmy z branży przemysłowej.

Spoglądając na szatę graficzną i stronę główną, na pierwszy plan wysuwa się szablon dostosowany do profilu działalności zleceniodawcy oraz uporządkowane rozmieszczenie poszczególnych sekcji. Poza tym, występuje jasny i przejrzysty layout wraz z dedykowanymi, interaktywnymi kafelkami ofertowymi i favikonami. Przekłada się to na zdecydowanie lepszą percepcję contentu przez użytkownika. Przechodząc do niuansów technicznych, należy zauważyć, że wykonana strona spełnia standard RWD, a więc daje możliwość wyświetlania jej na ekranie każdego urządzenia mobilnego. Co więcej, takie ułatwienia jak „back to the top button” czy „pływające menu” zapewniają intuicyjną nawigację i poprawiają funkcjonalność serwisu. Podobnie jak inne przygotowane przez Proadax witryny www okolice Katowic, także i ta w zakładce realizacji posiada moduł galerii z opcją slideshow i fullscreen, co poprawia komfort przeglądania wykonanych projektów.

Podsumowując tę realizację, należy jeszcze dodać, że nie zabrakło też przydatnej integracji strony z GoogleMaps, co ułatwia lokalizację firmy i wyznaczenie trasy dojazdu. Ponadto, w zakładce kontaktowej dodaliśmy krótki formularz kontaktowy, dzięki któremu każdy zainteresowany ofertą będzie mógł złożyć oficjalne zapytanie.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.