Noclegi Zator – Pokoje na Szkolnej

Noclegi w Zatorze to strona, która ma dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, w związku z czym zdecydowaliśmy się na minimalistyczny design.

Skupiliśmy się na tym, aby treści na niej prezentowane, były dla użytkownika praktyczne, a zarazem proste w użyciu i zwracały uwagę na kluczowe kwestie (lokalizacja, wygląd, rezerwacja). Dzięki temu zapewniliśmy serwisowi przejrzystość i elastyczny sposób prezentacji, jaki wykorzystuje dodatkowo zdjęcia google maps, a uproszczona nawigacja ułatwia poruszanie po stronie.

W naszych realizacjach korzystaliśmy już z systemu rezerwacji online z kalendarzem. W przypadku strony Noclegi w Zatorze skorzystaliśmy z prostszej metody, jaką jest formularz rezerwacji. Dzięki niemu w przyjazny i nieskomplikowany sposób użytkownik zdalnie może wybrać interesujący go termin pobytu bez konieczności telefonowania, czy wysyłania maili z zapytaniem, co często dla osób z recepcji bywa uciążliwe i czasochłonne. W tym przypadku, po otrzymaniu zgłoszenia, klient zwrotnie otrzymuje potwierdzenie rezerwacji, a pozostawiając w formularzu swoje dane, umożliwia ponadto recepcji na tworzenia bazy oraz kontakt w przyszłości w związku z np. z ofertami promocji czy innych atrakcji.

 

Referencje

Pełen profesjonalizm.

 

Stanisław Kurasz

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.