NikEmi Art

Już od dawna webmasterzy odchodzą od przekonania, że “im więcej, tym lepiej”, dlatego doceniając prostotę w przekazie informacji, od dłuższego czasu w sieci możemy spotkać się ze stronami typu “one page”.

Po raz kolejny zastosowaliśmy ją w jednej z naszych ostatnich realizacji – tworząc stronę NikEmi-Art z Zatora. Ogromną jej zaletą, jak i wszystkich nowoczesnych stron internetowych tego typu, jest wygoda i łatwość ich przeglądania oraz nawigacji za pomocą scrollowania, bez konieczności używania menu. Poza tym jest doskonałą alternatywą dla wizytówki i świetnie sprawdza się podczas przeglądania na urządzeniach mobilnych. Strony “one page” są poza tym przyjemne w odbiorze, na co zwykle ma wpływ ich minimalistyczny design wynikający z podziału na segmenty, które również wdrożyliśmy w przypadku NikEmi-Art.

Również dla klientki w podobnej koncepcji stworzyliśmy projekty graficzne:

Oprócz tego zadbaliśmy o to, aby Klienci którzy odwiedzają stronę mogli dzięki galerii zapoznać się z realizacjami właścicielki, szybko zadać pytanie i/lub złożyć zamówienie na wybrany produkt, dlatego zastosowaliśmy formularz kontaktowy.

Referencje

Współpraca z firmą „PROADAX” była dla mnie czystą przyjemnością. Doskonale odczytują potrzeby swoich klientów i realizują je z pełnym profesjonalizmem.

Stały kontakt z klientem pozwolił na dopracowanie nawet najmniejszego szczegółu. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam !!!

Gertruda Węgrzyn

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.