Mortison

Tworząc na stronie firmy Mortison sklep na silniku WordPress, kierowaliśmy się przede wszystkim łatwością obsługi systemu oraz sporą ilością gotowych szablonów i prostymi wtyczkami, które po zainstalowaniu zamieniają stronę w funkcjonalną platformę e-commerce.

Posiadają także wbudowaną obsługę płatności online oraz integrację WordPress z serwisem Allegro, gdzie sprzedaż prowadzi spora część właścicieli sklepów internetowych. Opcja ta zwiększa przede wszystkim ruch na stronie, a przez to konwersje i skutecznie wpływa na pozycję sklepu w wynikach wyszukiwań, co z czasem zacznie przekładać się wzrost sprzedaży i realny zysk firmy.

Zastosowanie w tym przypadku wtyczki WooCommerce dla WordPress pozwoliło nam z automatu na szybką integrację z usługami InPost. Korzyści, jakie dają Paczkomaty zostały docenione już dawno, przede wszystkim ze względu na niską cenę i możliwość odbioru paczki przez całą dobę. Integracja wtyczki pozwala na zaawansowane metody wysyłki, zarządzania nimi, a także sprawne nadawanie przesyłek zagranicznych za pośrednictwem kuriera.

 

Wtyczka ma ponadto rozbudowany panel zarządzania sklepem, więc dzięki sporej ilości opcji w zakresie ustawień, można optymalizować obsługę sklepu i rozbudowywać  system sprzedażowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.