Miodowe Apartamenty

Nie jest tajemnicą, że Dolina Karpia turystyką stoi, dlatego w każdej kolejnej realizacji dla właścicieli domków noclegowych staramy się budować strony internetowe Zator, które przyciągną turystów z najdalszych zakątków Polski i Europy. W tym zleceniu otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania funkcjonalnej strony typu onepage, która w przejrzysty i miły dla oka sposób prezentowałaby ofertę Miodowych Apartamentów.

 

Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ tworzenie stron www dla noclegów Zator to nasza pasja oraz coś, w czym czujemy się najlepiej. W związku z tym zaprojektowaliśmy kompaktową witrynę typu onepage, która skupia w sobie wszystkie niezbędne moduły oraz zalety rozbudowanych serwisów. Jeśli dodać do tego ciekawie wykonane grafiki oraz rozwiązania z zakresu Web Design, to otrzymamy świetny wabik na turystów, którzy szukają wygodnego noclegu. Biały, przejrzysty layout z miodowymi akcentami oraz duże zdjęcie w tle homepage’a pozytywnie nastrajają potencjalnego klienta. Jeśli dodać do tego technologię RWD, „pływające menu” czy „back to the top button”, to już na wstępie punktujemy w oczach przyszłego gościa noclegowego niezwykle ergonomicznymi rozwiązaniami z zakresu UI/UX). W efekcie strona jest prawidłowo wyświetlana na urządzeniach mobilnych, a to z kolei duża oszczędność czasu.

Bardzo ważną częścią strony dla noclegów Zator jest integracja modułu rezerwacji z systemem bedbooking Umożliwia to szybką i bezproblemową rezerwację terminu pobytu zarówno dla klienta, jak i właścicieli domków. Aby jeszcze lepiej zaprezentować ofertę, dodano przyjemne w odbiorze, dynamiczne favikony, które wskazują na udogodnienia znajdujące się w ramach wyposażenia apartamentów oraz listę dostępnych atrakcji.

Ciekawym rozwiązaniem jest dodanie elementów graficznych w postaci plastrów miodu, które dobrze i estetycznie korespondują z nazwą i charakterem domków. Co więcej, przyszli goście mogą lepiej poznać wnętrza kwatery dzięki modułowi z bogatą galerią zdjęć. Natomiast dodanie integracji z Google Maps w sekcji lokalizacyjnej, pozwala poznać miejsce kwaterunku oraz sprawdzić atrakcje w okolicy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.