Przy współpracy z Mazowieckim Biurem Rozliczeń Kontaktowych wykazaliśmy się kreatywnością nie tylko przy tworzeniu strony internetowej, ale również całej identyfikacji wizualnej. Jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu logotypu, który został odświeżony przez naszego grafika.

Chcąc streścić ideę strony internetowej MBRK, trzeba by przywołać próbę zrównoważenia nowoczesności wraz z utrzymaniem oficjalnego charakteru witryny. Elementem najbardziej rzucającym się w oczy jest ruchomy, animowany slider. Moduł ten od razu przyciąga uwagę użytkownika i przyczynia się do zmniejszenia współczynnika odrzuceń. Jest to szczególnie istotne, gdyż w kolejnym etapie odwiedzający musi zmierzyć się z dość obszerną prezentacją tekstową firmy. Na końcu ponownie czeka go ciekawa odmiana, jaką są świeże aktualności z firmowego bloga i animowana karuzela opinii od dotychczasowych klientów. Na uwagę zasługuje również świetna prezentacja historii firmy w formie chronologicznego drzewa.

 

 

Choć na pierwszy rzut oka strona MBRK wygląda na one-page, to w rzeczywistości posiada kilka podstron. Zastosowaliśmy ten zabieg by uniknąć bałaganu i nagromadzenia zbyt dużej ilości treści. Nie musimy już dodawać, że kod strony zgodny jest z wytycznymi W3C, a witryna dopasowuje się do smartfonów i tabletów.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.