Zespół Proadax otrzymał zadanie prosto z krainy legendarnych żup solnych, czyli Wieliczki koło Krakowa. Otóż, jeden z tamtejszych przedsiębiorców poprosił nas o wykonanie nowego projektu witryny internetowej dla firmy Malux, która zajmuje się sprzedażą i realizacją pięknych parkietów oraz schodów na zamówienie.

Ten fach, podobnie jak nasz, wymaga cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu. Dlatego skupiliśmy się na użyciu wyjątkowo prostych rozwiązań z zakresu web designu, by udowodnić, że nawet tak tradycyjny biznes może mieć ciekawą i funkcjonalną stronę www Wieliczka.

Cel był jeden – spełnić wymagania zleceniodawcy, a także najbardziej wymagających użytkowników, czyli klientów zamawiających podłogi. Jasny layout z asymetrycznymi kafelkami home page’a okazał się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ dzięki temu witryna zyskała na oryginalności. Ponadto, strona wyróżnia się minimalistycznym designem na tle swoich konkurentów z branży – nie jest przeładowana contentem ani nie posiada zbyt rozbudowanej formy. Natomiast zastosowanie stonowanej kolorystyki, nawiązującej do branży, było przemyślanym zabiegiem – świetnie podkreśla wizerunek firmy jako tej profesjonalnej.

Prostota projektu zakodowanego wg trendów UI/UX to korzyść dla klientów, gdyż szybko mogą znaleźć to, co ich interesuje, czyli ofertę, zdjęcia realizacji oraz widoczne dane kontaktowe. Stronę wykonaliśmy w standardzie Responsive Web Design, dzięki temu osoby korzystające z dowolnego urządzenia mobilnego czy PC, mogą bez problemu ją przeglądać niezależnie od wielkości i rozdzielczości wyświetlacza. To bardzo praktyczne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie, które docenią klienci oczekujący płynnej nawigacji po stronie.

Projekt witryny zakładał utworzenie 6-sekcyjnego menu, bowiem idealnie porządkuje treść. Każda z nich jest opatrzona fotografią lub grafiką. Na uwagę zasługuje kafelek kontaktowy, gdyż posiada integrację z Mapami Google – ułatwiając klientom lokalizację firmy na mapie gminy Wieliczka.

Miasto: Wieliczka
Kategoria: Strony internetowe
Branża: Dom i ogród
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.