Malinowy Domek

Podczas opracowywania tej realizacji zawitaliśmy do magicznego Krakowa, gdzie mieszczą się placówki należące do naszego klienta, którym są Niepubliczne przedszkola i żłobki Malinowy Domek (malinowydomek.edu.pl).

Mimo że branża edukacyjna nie jest nam obca, to niniejsza realizacja była wyjątkowa, ponieważ dotyczy opieki nad najmłodszymi. A to wymaga odpowiedniego podejścia, rozeznania i wczucia się w potrzeby nie tyle dzieci, co ich rodziców, którzy będą regularnie korzystać z serwisu internetowego. A jak wiadomo, wysłanie dziecka do żłobka czy przedszkola to wielkie wydarzenie w każdej rodzinie związane z wielkimi emocjami.

Zaprojektowanie witryny www Kraków, która w pełni będzie odpowiadała wymaganiom zatroskanych rodziców to nie lada wyzwanie. Co ciekawe, w tej realizacji nie wykonywaliśmy projektu graficznego, dlatego skoncentrowaliśmy się na zagadnieniach związanych z pracami programistycznymi oraz wszystkim tym, co wpływa na UI/UX oraz wysoką ergonomię korzystania ze strony internetowej.

Efektem tych działań było powstanie serwisu www, którego content został osadzony na solidnych podstawach platformy WordPress. A to oznacza ni mniej, ni więcej jak tylko ogromne możliwości konfiguracji, bardzo prostą obsługę z poziomu administratora oraz dostępność przeróżnych wtyczek podnoszących funkcjonalność strony www Kraków. Wybór dobrego i sprawdzonego systemu zarządzania treścią (CMS) to połowa sukcesu. Standardowo wdrożyliśmy pełną responsywność witryny za sprawą Responsive Web Design, co pozwala na wygodny dostęp do strony z dowolnego urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu czy laptopa – oraz korzystnie wpływa na SEO. Z kolei za płynną i szybką nawigację odpowiadają tradycyjnie „pływające menu” oraz „back to the top button”.

Pierwszy kontakt z witryną może być nieco intrygujący dla osób przyzwyczajonych do rozległych home page’y, ponieważ najpierw należy kliknięciem wybrać placówkę, tj. żłobek lub przedszkole. A dopiero w następnej odsłonie ukaże się strona główna. Na niej zaś znajduje się wszystko to, co być powinno, czyli kilka słów o placówce plus przekierowanie do oferty edukacyjnej. Dalej mamy opis zasad rekrutacji wraz z możliwością pobrania stosownych formularzy w formie .doc. Skrolując dalej, rodzic sprawdzi, jakie korzyści czekają na jego podopiecznego oraz jak kształtują się ceny. Następnie wyświetla się moduł galerii z przykładowymi zdjęciami z życia żłobka i przedszkola, natomiast na końcu strony widnieje kącik z informacjami kontaktowymi i poglądową mapą północno-wschodniej części Krakowa z zaznaczeniem placówek. Wedle uznania stronę można przewijać lub skorzystać z tradycyjnego menu i zakładek. Oczywiście wszystkie dane teleadresowe interaktywne, więc wystarczy jedno kliknięcie, aby zadzwonić (smartfon z Androidem) czy napisać e-mail.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.