Magic Service

Dlaczego domki noclegowe w Dolinie Karpia cieszą się tak dużą popularnością? Okazuje się, że to nie tylko zasługa parków rozrywki, ale także zadbanej bazy noclegowej, która przyciąga rzesze turystów z kraju i zagranicy.

A kto za to odpowiada? Między innymi nasz nowy zleceniodawca, czyli firma Magic Service, która oferuje kompleksową obsługę obiektów noclegowych w zakresie sprzątania i aranżacji, a także wsparcia w procesie rezerwacji i kwaterowania gości. Z kolei my, team Proadax zajęliśmy się stworzeniem strony internetowej Zator.

W tej realizacji staraliśmy się przede wszystkim zadbać o walory wizualne, dzięki którym firmowa witryna www Zator byłaby przejrzysta i czytelna dla każdego partnera biznesowego. W związku z tym cały content wkomponowaliśmy w jasny layout z delikatnymi, niebiesko-zielonymi motywami graficznymi, funkcjonalnymi favikonami oraz fotografiami związanymi z przedmiotem działalności Magic Service. Strona główna to automatyczny slider ze zdjęciami prezentującymi wachlarz usług oraz zachęta do przewijania strony w celu dokładniejszego zapoznania się z ofertą. Warto wspomnieć o autorskim logo Zator, które budzi pozytywne emocje i bezpośrednio nawiązuje do finalnego efektu usługi, czyli czystego domku. Na stronie znajdziemy też sekcję partnerów, czyli obiektów, które już korzystają z kompleksowej obsługi obiektów noclegowych.

W Proadax stawiamy na nowoczesne strony internetowe Zator, które wykonujemy w technologii RWD. Efektem tego jest wysoki komfort użytkowania niezależnie od parametrów ekranu dowolnego urządzenia mobilnego. Za optymalną funkcjonalność i przyjazny UI/UX odpowiadają m.in. pływające menuback to the top button oraz absolutny must have, czyli integracja z social media – Facebook, InstagramWitryna działa w oparciu o popularny CMS, czyli WordPress, dzięki czemu administracja jest bardzo łatwa w obsłudze i daje wiele możliwości konfiguracji (personalizacji).
Użytkownik, skrolując serwis, natknie się też na button kierujący do formularza z wyceną usługi. Dodatkowo może pobrać ofertę firmy w formie elektronicznej w postaci uniwersalnego pliku PDF. Nie brak tu również modułu galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z opcją wyświetlania w formie pokazu slajdów.

Mimo że opracowana strona internetowa nie posiada skomplikowanych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych, co przekłada się na szybsze i płynniejsze działanie, to nie brak w niej przydatnych funkcjonalności. To na przykład LiveChat Facebook Messenger, który zapewnia łatwą komunikację oraz sprawniejszą obsługę napływających zapytań. A wszystko w czasie rzeczywistym. Na uwagę zasługuje też zakładka kontaktowa, która posiada integrację z GoogleMaps z opcją wyznaczenia trasy, a także dane teleadresowe, które są interaktywne. W ramach realizacji wykonaliśmy i opublikowaliśmy profesjonalne treści Zator, które przedstawiają działalność firmy, jej usługi, a dzięki zastosowaniu języka korzyści zachęcają do współpracy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.