M-Air Poland

Któż z Was nie marzył o wzbiciu się w powietrze, aby latać niczym ptak, podziwiając przy tym najwspanialsze górskie krajobrazy? W końcu z góry widać lepiej, nieprawdaż?

Ale jak zrobić, aby firma była dobrze widoczna w Internecie? Najlepiej iść śladami spółki M-Air Poland z Choczni koło Wadowic, która zajmuje się realizacją ludzkich marzeń, organizując loty widokowe oraz świadcząc usługi profesjonalnego serwisu i przygotowania śmigłowców. To bardzo ciekawy biznes obfitujący w adrenalinę, dlatego ekipa Proadax nie czekała ani chwili i od razu podjęła się wyzwania budowy serwisu.

Etap projektowania strony www Chocznia zakładał jednoczesne ukazanie zapierających dech w piersiach widoków oraz oddanie użytkownikowi wygodnego i przejrzystego interfejsu, który zachęciłby do pochłaniania contentu. W związku z tym, na stronie głównej zagościło video, które już na starcie wzbudza emocje u osoby oglądającej. Oprócz tego postawiono na jasne tło, oryginalne grafiki (nawiązujące do logo) oraz kontrastowe barwy (czerwień, biel i czerń) które ułatwiają percepcję kolejnych sekcji serwisu. W efekcie potencjalny klient od razu wie, z jakich usług może skorzystać oraz klikać do kolejnych zakładek, które zawierają szczegółowe informacje nt. usług. Strona bazuje na platformie WordPress, przez co jest łatwa w administrowaniu i nawigacji. Ponadto, zastosowano standard Responsive Web Design, który pozwala na jej wyświetlanie na dowolnym urządzeniu mobilnym. Dużym udogodnieniem podczas przeglądania contentu jest implementacja „pływającego menu” czy back to the top buttona – a to przekłada się na wysoki UI/UX witryny. Zintegrowane z poszczególnymi zakładkami serwisu moduły galerii to zbiór efektownych zdjęć i materiałów wideo, które można przeglądać bez końca.

Warto zwrócić uwagę na interaktywność strony www Wadowice dzięki wdrożeniu integracji Facebook/Instagram, co wraz ze świadomym zarządzaniem marką w social mediach przełoży się na większy ruch i konwersję. Dodano też LiveChat FB Messenger, który pozwala na bezpośrednią komunikację real-time między personelem a potencjalnym klientem. Takie rozwiązanie oznacza błyskawiczną reakcję na pojawiające się potrzeby klientów. Wracając do interaktywności, należy wspomnieć o danych kontaktowych, które po kliknięciu aktywują nawiązanie połączenia (smartfony z Androidem), programu pocztowego czy przekierowanie do zakładki kontaktowej. W tej ostatniej czekają zaś kolejna niespodzianki – integracja z GoogleMaps oraz łatwy w obsłudze formularz kontaktowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.