Lody Zator

Podstawowym celem stworzenia serwisu dla Lody tradycyjne Zator by Revel było umożliwienie klientom łatwego i szybkiego zapoznania się z aktualną ofertą lodziarni w Zatorze.

Strona została zbudowana w technologii onepage, która cechuje się brakiem wielu podstron, prostym, czytelnym układem oraz zawartością minimum tekstów oraz multimediów. Dzięki temu staje się ona przejrzysta i prosta w użytkowaniu.

Tym co wyróżnia przygotowaną przez nas stronę jest spot reklamowy zamieszczony na stronie głównej, który sprawia, że nabiera ona dynamiki i zachęca użytkowników do przejrzenia poszczególnych zakładek.

Niezwykle wartościową funkcjonalnością jest dynamiczna lodówka – dostępne smaki lodów są aktualizowane live. Dzięki temu klienci zanim odwiedzą fizycznie lodziarnie, już mogą zacząć decydować, na jakie smaki się zdecydują.

Na stronie głównej został również umieszczony feed z social media, który pokazuje najnowsze wpisy i umożliwia użytkownikom integrację z social mediami.

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę oraz szybkość ładowania się strony zapewniliśmy wszystkim użytkownikom komfortowy pobyt w serwisie, który zaowocuje lepszym dotarciem z ofertą lodziarni do potencjalnych klientów. W ramach współpracy zatroszczyliśmy się również o profesjonalny copywriting.

Stworzona przez nas nowoczesna strona internetowa z pewnością przypadnie do gustu wszystkim stałym klientom lodziarni w Zatorze oraz przyczyni się do wzrostu zainteresowania ze strony osób, które do tej pory nie znały jeszcze tej marki.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.